Clublarda Uğur Can Yenal Rüzgarı Esiyor!

0
158

Son zamanlarda Aranan dj olarak adlandırılan Uğur Can Yenal djlik kariyerine hızlı bir giriş yapmış gibi görünüyor.  Geçtiğimiz günlerde aldığı sahnede büyük ilgi gören Uğur Can Yenal son zamanlarda bir çok gece kulübünün peşinde koştuğu djler arasında yerini aldı.

Djlik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Uğur Can Yenal kısa sürede aldığı beğenilerle kısa sürede büyük yol kat edecek gibi görünüyor. Kariyerine istanbulda başlayan Uğur Can yurt dışından gelen tekliflere kısa bir süre yanıt vermeyeceğini açıkladı.

Gece kulüplerinin tanınan ismi instagram hesabından yaptığı paylaşımla leventte bir gece kulübünde takipçilerine kısa bir görsel şölen sundu.

🤙🏽😛🤟🏽🎧 @djmelon1 @aliarutan1 @kaanaldemir1

A post shared by Ugur Can Yenal (@yenalugurcan) on

Onbinlerce insanın izlediği videoda gelecek partilerin müjdesi verdiği dedikoduları dilden dile yayılıyor. Takipçileri şimdiden gelecekte alacağı sahneleri beklemeye başladı bile…

Uğur Can Yenal Kimdir ?

24 subat 1997’de İstanbul şişlide dünyaya gelen Uğur Can Yenal İlkokul ve lise hayatını özel bir kolejde tamamlayarak yurt dışında djlik eğitimleri almaya başlamıdı. Djlik eğitimlerine küçük yaşlarında başlayan Uğur Can Yenal küçüklükten beri gelen istek ve hayallerle Dünyanın en ünlü djlerinden biri olmak için gecesini dündüzüne katarak çalışmalarına devam etti. Yurt dışından gelen sahne tekliflerini şuan için reddeden Uğur Can Yenel Gelecekte uluslararası bir çok projede yer almak istediğini sevenleri ile paylaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here